O nas

O Dentons 

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe oraz prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. W 2017 r. wiodąca brytyjska publikacja i portal prawniczy The Lawyer wyróżnił Dentons jako „Międzynarodową Firmę Prawniczą Roku”, w ślad za przyznaną przez Chambers Europe nagrodą „Europejska Firma Prawnicza Roku”. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com.

 

Dentons w Polsce 

Dentons to największa firma prawnicza w Polsce, obecna na krajowym rynku od 1991 roku. Oferujemy klientom usługi ponad 200 prawników, doradców podatkowych i konsultantów zapewniających pełną obsługę prawną podmiotom ze wszystkich kluczowych sektorów gospodarki. Nasi prawnicy otrzymują rekomendacje w najważniejszych krajowych i międzynarodowych rankingach firm prawniczych. Wielu z nich to niekwestionowani liderzy w dziedzinach, którymi się zajmują. Od 2011 po dziś dzień Dentos zajmuje pierwszą pozycję w rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”.

 

Jak działamy?

Pracujemy w zespołach dostosowanych do potrzeb klientów w wielu branżach i obszarach geograficznych. Takie podejście pomaga sprostać wymaganiom naszych klientów, a my spełniamy te oczekiwania, dostarczając odpowiedzi na wszelkie pytania.