Kontakt

kozlowsk

 

Wojciech Kozłowski

Partner, Warszawa
REDAKTOR NACZELNY SERWISU, POSTĘPOWANIA SĄDOWE, PRAWO FARMACEUTYCZNE

 

T: +48 22 242 56 95
wojciech.kozlowski@dentons.com


Bartosik Magdalena

 

Magdalena Bartosik

Counsel, Warszawa
PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, TECHNOLOGII I KOMUNIKACJI

 
T: +48 22 242 55 23
magdalena.bartosik@dentons.com


Cisowska Dagmara

 

Dagmara Cisowska

Senior Associate, Warszawa
PRAWO PODATKOWE


T: +48 22 242 56 87
dagmara.cisowska@dentons.com


Czajkowski Marcin

 

Marcin Czajkowski

Senior Associate, Warszawa
PRAWO PODATKOWE


T: +48 22 242 51 39
marcin.czajkowski@dentons.com


Czuchaj Dariusz

 

Dariusz Czuchaj

Senior Associate, Warszawa
PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, TECHNOLOGII I KOMUNIKACJI

T: +48 22 242 51 54
dariusz.czuchaj@dentons.com


Furga-Dbrowska Karina

 

Karina Furga-Dąbrowska

Partner, Warszawa
PRAWO PODATKOWE


T: +48 22 242 57 63
karina.furga-dabrowska@dentons.com


goral

 

dr Radosław Góral

Counsel, Warszawa
PRAWO KONKURENCJI, PRAWO ANTYMONOPOLOWE

 T: +48 22 242 55 16
radoslaw.goral@dentons.com


kuchnio

 

Sylwester Kuchnio

Senior Associate, Warszawa
PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 

 

T: +48 22 242 55 35
sylwester.kuchnio@dentons.com


 

Sylwia Kulczycka

Senior Associate, Warszawa
PRAWO PODATKOWE


T: +48 22 242 57 64
sylwia.kulczycka@dentons.com


Odojewski Adam

 

Adam Odojewski

Senior Associate, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE

T: +48 22 242 57 37
adam.odojewski@dentons.com


rybinsk

 

Barbara Rybińska-Kruszyńska

Associate, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE

T: +48 22 242 56 83
barbara.rybinska-kruszynska@dentons.com


samolinska

 

Maria Samolińska-Hojda

Konsultant, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE

T: +48 22 242 51 37
maria.samolinska-hojda@dentons.com


Stefanowicz-Baranska Agnieszka

 

Agnieszka Stefanowicz-Barańska

Partner, Warszawa
PRAWO KONKURENCJI

T: +48 22 242 56 53
agnieszka.stefanowicz-baranska@dentons.com


 

Dariusz Stolarek

Counsel, Warszawa
PRAWO PODATKOWE


T: +48 22 242 57 66
dariusz.stolarek@dentons.com


Sztoldman Agnieszka

 

dr Agnieszka Sztoldman

Associate, Warszawa
PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, TECHNOLOGII I KOMUNIKACJI, POSTĘPOWANIA SĄDOWE

T: +48 22 242 57 04
agnieszka.sztoldman@dentons.com


Swiderski Marcin

 

Marcin Świderski

Associate, Warszawa
PRAWO KARNE, PRAWO PRACY


T: +48 22 242 56 82
marcin.swiderski@dentons.com


 

Ulz Zofia

 

Zofia Ulz

Managing Consultant, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE

 T: +48 22 242 57 83
zofia.ulz@dentons.com


Wardak Agnieszka

 

Agnieszka Wardak

Partner, Warszawa
PRAWO KARNE

T: +48 22 242 57 03
agnieszka.wardak@dentons.com


Ewa Warmińska

 

Ewa Warmińska

Senior Associate, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE


T: +48 22 242 56 56
ewa.warminska@dentons.com


wojciech

 

Magdalena Wojciechowicz

Senior Associate, Warszawa
PRAWO FARMACEUTYCZNE

T: +48 22 242 51 40
magdalena.wojciechowicz@dentons.com